Fiat 126p Quick Detailing Kraków

Fiat 126p Quick Detailing Kraków

Sezon na Klasyczne samochody rozpoczął się już na dobre, zalegająca na drogach sól i piach została spłukana przez ulewy oaz służby porządkowe.

To najwyższa pora aby wasze perełki odzyskały blask i znów cieszyły podczas weekendowych przejażdżek.
MM Auto Spa & Detailing, kolejny rok ma przyjemność współpracować z grupą Krakowskie Klasyki i przygotowywać pojazdy do sezonu letniego.

Tym razem przedstawiamy fiata 126p, którego właścicielem jest Tomek. Maluszek jest oczkiem w głowie nie tylko jego ale też całej rodziny.
Tak ważny pojazd zasługuje na najlepsze usługi i właśnie został przez nas potraktowany.

Na początek zafundowaliśmy porządną kąpiel w naszej bezpiecznej myjni ręcznej. Samochód na początek został pokryty pianą aktywną o neutralnym pH od ShinyGarage.
Po spłukaniu pierwszego, największego brudu i luźnych osadów przystąpiliśmy do bezpiecznego dla lakieru mycia właściwego, do którego jak zwykle wykorzystaliśmy delikatne rękawice w wełny merynosa oraz dwa wiadra z separatorami brudu grit guard oraz szampon Skleek and Bubbly od Shiny Garage.

Po dokładnym umyciu i osuszeniu przyszedł czas na dekontaminacje lakieru czyli usunięcie osadów metalicznych oraz drobinek asfaltu, gumy.
Następnie Maluch znów został dokładnie umyty, osuszony i odtłuszczony.

Ukoronowaniem prac nad lakierem była aplikacja twardego, klasycznego wosku Collinite No. 476S

Przy okazji wysprzątaliśmy środek, nałożyliśmy dressing na elementy winylowe oraz plastiki.

Po tych zabiegach Fiacik znów będzie zwracał na siebie uwagę przechodniów oraz miłośników klasycznej motoryzacji.