Nowa Kia Ceed GT zabezpieczona powłoką Gtechniq C1 + Exo v2

Nowa Kia Ceed GT zabezpieczona powłoką Gtechniq C1 + Exo v2

Ten czerwony HotHatch trafił do nas prosto od dealera jeszcze wyposażony w pakiet folii. Właściciel poprosił nas o zabezpieczenie swojego GT jedną z dostępnych na rynku powłok ochronnych. Po rozważeniu kilku opcji zdecydowaliśmy wraz z klientem na wybranie sprawdzonej i trwałej ochrony lakieru czyli Gtechniq C1 Crystal Lacquer. C1 Tworzy bardzo twardą, niewidzialną i krystaliczną powłokę, która również ogranicza przywieranie brudu i powstawanie kolistych zarysowań. Minimalizuje ryzyko spowodowane szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych takich jak soki z drzew, przywieranie resztek asfaltu, ptasie odchody. Trwale konserwuje kolor i utrzymuje połysk. Powłoka C1 jest super trwała i odporna  na ścieranie. Jest 10 razy trwalszy od innych klasycznych produktów.

Do tego zastosowaliśmy dwie warstwy Gtechniq EXO v2 Ultra Durable Hybrid Coating, zdumiewająco uszlachetniającej powierzchnię, bardzo skutecznej o niesamowitych właściwościach hydrofobowych (odpychanie wody) Formuła EXOv2 to najnowsza generacja hybrydy nieorganiczno-organicznej.

Kia Ceed Gt powłoka MM autospa detailing-0519

Po przygotowaniu powierzchni, czyli po usunięciu osadów powstałych podczas transportu, nie obeszło się bez korekty lakieru.
Niestety pomimo faktu, iż auto tego samego dnia opuściło siedzibę dealera na lakierze znaleźliśmy liczne zarysowania, które musieliśmy usunąć.

Kia Ceed Gt powłoka MM autospa detailing-0500

Dopiero tak przygotowana powierzchnię odtłuściliśmy i przystąpiliśmy do nakładania powłoki zabezpieczającej.

Na koniec zaimpregnowaliśmy również elementy plastikowe produktami firmy Mothers.
Skórzane wstawki dostały od nas najlepszą na rynku ochronę w postaci impregnatu Colourlock.
Tapicerka materiałowa została zaimpregnowana preparatem sygnowanym marką BMW.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do MM Auto Spa & Detailing Kraków na kompleksowe usługi związane z kosmetyką samochodową.