Porsche Cayman GTS Powłoka Ceramiczna

Porsche zasługuje na najlepsze i sprawdzone rozwiązania. Właściciel powierzył nam zadanie zabezpieczenia swojego oczka w głowie powłoką ochronną. Po rozważeniu kilku opcji wybór padł na sprawdzone C.Quartz CQUK, ceramiczna powłoka o wysokim połysku oraz trwałości.
Jak zawsze w takich przypadkach najpierw zajęliśmy się przygotowaniem lakieru. Po dokładnym umyciu rozpoczął się proces dekontaminacji. DEKONTAMINACJA LAKIERU – Podział i rozpoznanie zanieczyszczeń
Zaczęliśmy od zanieczyszczeń organicznych takich jak smoła, ptasie odchody, szczątki owadów, spadź, żywice z drzew czy też pyłki kwiatowe. Nie udało się ich usunąć podczas zwykłego mycia samochodu, ponieważ zbyt mocno przylegają one do powierzchni lakieru i wymagają zastosowania innych metod ich niwelacji. Jednymi z najczęściej występujących zanieczyszczeń organicznych są czarne smoliste plamki. Powstają przeważnie podczas jazdy po świeżym asfalcie. Jego świeże drobiny przyklejają się do opon i rozrzucane uderzają w karoserię naszego samochodu.
KOREKTA LAKIERU – Przed nałożeniem powłoki usunęliśmy zmatowienia oraz drobne rysy powstałe na skutek codziennego użytkowania samochodu.
Dopiero tak przygotowany, odtłuszczony lakier był gotowy na nałożenie dwóch warstw ceramiki.
Felgi również zostały zabezpieczone warstwą powłoki.[tribulant_slideshow post_id=”102″]