Porsche Macan powłoka Gyeon Wet Coat

Zanim Porsche otrzyma trwałą powłokę ochronną z kompozytu ceramicznego trzeba sobie jakoś radzić.
Mieliśmy tę przyjemność aby wykonać pierwsze mycie po zakupie auta.
Dokładne detailingowe mycie to bardzo złożony i czasochłonny proces ale jeśli zależy nam na jak najlepszym wyglądzie auta to warto poświęcić czas na dokładną pielęgnację auta. Ponieważ w planach jest położenie powłoki ochronnej musieliśmy  tymczasowo zabezpieczyć lakier auta. Zdecydowaliśmy się na aplikację Gyeon Wet Coat.

Porsche Macan MM autospa detailing-0421

GYEON Q2M WetCoat to najszybsza i najłatwiejsza w aplikacji forma ochrony lakieru.

Jego zaawansowana formuła została opracowana, aby umożliwić aplikację zabezpieczenia na mokre auto, bez konieczności polerowania/wycierania produktu ! Co przydaje się zawsze tam gdzie czas usługi odgrywa kluczową rolę.

Banalna aplikacja produktu nie oznacza słabej żywotności ! GYEON Q2 WetCoat ma trwałość na lakierze przewyższającą dużą część wosków, których aplikacja jest nieporównywalnie bardziej złożona i czasochłonna.

Produkt chroni wszystkie powierzchnie na które trafi – felgi, lakier, szyby, a nawet tworzywa sztuczne, takie jak listwy zderzaków, klamki, wykończenie podszybia itp.

Ochrona trwa do 12 tygodni. Produkt zapewnia bardzo silny efekt hydrofobowy (odpychania wody i zbijania jej w krople), połysk i śliskość lakieru. Prawdę mówiąc, rezultat jego zastosowania jest absolutnie zdumiewający, biorąc pod uwagę sposób aplikacji !